Bécsi Közgazdaságtudományi Egyetem ünnepélyes diplomaosztója Győrben

November 12-én a Széchenyi István Egyetem Menedzsment Campusán megtartották a Bécsi Közgazdaságtudományi Egyetem Közép- és Kelet-Európai Gazdasági Jogi Kutatóintézete és a Német Jogi Centrum Osztrák Gazdasági Jogi Képzésének első ünnepélyes diplomaosztóját.

A két féléves képzés sikeres elvégzését követően 48 hallgató vehette át oklevelét, mely többek között az osztrák társasági jog, kártérítési jog és szellemi tulajdonjog elsajátítását tanúsítja, német nyelven. A Bécsi Egyetem Közép- és Kelet-Európai Gazdasági Jogi Kutatóintézete az elmúlt években számos szomszédos országban indította el gazdasági jogi képzését, az így szerzett tapasztalatait felhasználva építette fel az egyetemünkön induló kurzus tartalmát. A képzés során a résztvevők kiváló, neves osztrák jogászoktól sajátíthatták el az osztrák gazdasági jogi alapismereteket. Az okleveleket Prof. Dr. Martin Winner és Prof. Dr. habil. Deli Gergely, az együttműködés vezetői adták át.