Alumni Talk podcast: Itt a második epizód

Az Alumni Talk podcast második epizódjának vendégei dr. Galli Csaba, a Széchenyi István Egyetem népszerű oktatója és Pup Dániel, a Járműipari Kutatóközpont kutatómérnöke a Széchenyi István Egyetem és jogelőd intézményeinek emblematikus szakjáról, a gépészmérnökiről nosztalgiáznak.

2021.10.26. - SZE Alumni

Ha van emblematikus szak a Széchenyi István Egyetem ötvenéves történetében, akkor az kétségkívül a gépészmérnöki. Hagyományainak hatása a győri hallgatói kultúrára tagadhatatlan. Ennek köszönhetően idén is slágerszaknak mondható a Széchenyin.

A gépészekhez köthető a Széchenyi-egyetemen a legtöbb hagyomány, induló, ezért is kézenfekvő, hogy podcastsorozatunk második részében róluk lesz szó. A műsor vendégei dr. Galli Csaba és Pup Dániel, akik számos érdekes történetet osztanak meg a hallgatókkal. Tartson velünk!

Alumni Talk Podcast 2. epizód

Simon Panka, Galli Csaba, Pup Dániel

( Fotó: Májer Csaba József )

Mi a podcast?

A „podcast” szó az iPod és a broadcast (jelentése: közvetít, sugároz) angol szavak összeolvadásából keletkezett. A podcast egy olyan hanganyag (vagy videóanyag), amit készítője interneten tesz közzé. Olyan rádióadásszerű tartalom, ami feltöltést követően online érhető el. A közzétett epizódok nem csak meghallgathatóak, hanem általában letölthetőek is.

Témajavaslata van?

Ha megosztaná véleményét, vendégjavaslatait vagy témaötleteit az Alumni Talk podcast készítőivel, írja meg az alumni@sze.hu e-mail-címre. Múlt, jelen, jövő – Együtt megbeszéljük!