Magyar kőrisfát ültettek dr. Lados Mihály emlékére

Dr. Lados Mihály okl. közgazdász, egyetemi docens, a Széchenyi István Egyetem Regionális- tudományi és Közpolitikai Tanszékének oktatója, a területi tervezés és városfejlesztés jeles személyisége emlékére, tisztelete és megbecsülése jeléül egy kőrisfát ültettek el a Széchenyi István Egyetemnél a Kálóczy tér és a parkolólemez által határolt zöldterületre május 28-án, pénteken.

Az eseményen beszédet mondott dr. Pintér László, a H2020 Naturvation projekt konzorcium képviselője, dr. Földesi Péter, a Széchenyi István Egyetem rektora, dr. Rechnitzer János, a Széchenyi István Egyetem professor emeritusa, dr. Hardi Tamás, a KRTK RKI Nyugat-magyarországi Tudományos Osztály osztályvezetője, valamint dr. Halbritter András Albert, a Széchenyi-egyetem egyetemi docense. A megemlékezést követően közösen ültették el a magyar kőrist, amely mint mondták, örök mementóként tiszteleg a tragikus hirtelenséggel, váratlanul elhunyt kimagasló tehetségű dr. Lados Mihály emléke előtt.

Fotók: Májer Csaba József